24 listopada 2015

Za głosem serce
 
Za głosem SERCA
 
     Uwielbiam książki czytać i opowiadać o nich (jak już powszechnie wiadomo), zatem nikogo nie zdziwi, że czasami słyszę prośbę o polecenie jakieś książki i często pada wówczas takie stwierdzenie: "... no wiesz, poleć mi taką co najbardziej zapadła Tobie w sercu ..." :-)
 
 
Wszyscy książkowi miłośnicy zrozumieją mnie z pewnością, gdy wówczas odpowiadam, że nie ma takiej możliwości, żebym podała jedną jedyną książkę. Literatura proponuje nam taki wachlarz możliwości że ciężko jest mi wybrać jedną książkę.
 
Postanowiłam zatem ułatwić sobie życie i wszystkie te książki które z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu zapadły mi w pamięci i zagościły na dłużej w moim sercu będę oznaczać tym czerwonym serduszkiem.

Kryteria wyboru takiej książki będą całkowicie SUBIEKTYWNE i zależne od mojego aktualnego nastroju i preferencji czytelniczych :-) 

 
Wszystkie te moje subiektywne wybory oznaczone serduszkiem, będę gromadzić w symbolicznej księdze moich czytelniczych doświadczeń i przygód oznaczonej poniższym obrazkiem:

 
 
Po prostu postanowiłam w jakiś sposób je uwiecznić i zarazem ułatwić sobie życie a Was zapraszam do mojego nowego działu "ZA GŁOSEM SERCA" i poznawania mnie za pośrednictwem moich subiektywnych wyborów.


Pozdrawiam i zapraszam
Zaczytana Joana
 

10 komentarzy:

 1. Dość ciekawie zapowiada się twój nowy dział. Ciekawe jakie książki znalazły swoje miejsce w twoim sercu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i zapraszam do odwiedzin :-)

   Usuń
 2. Będę oczywiście zaglądać. Rozumiem, że subiektywnie, nie mogłoby być inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to prawda ciężko jest polecić taką książkę jak się czytało takich wiele i wiele zapadło w pamięć i było świetnych. Ciekawy pomysł. :)
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mam nadzieje że ułatwi mi polecanie tych tzw SUPER książek.
   Dziękuje

   Usuń
 4. Polecić jedną? nie ma takiej opcji, ja nawet wszelkich TOPek nie lubię tworzyć, bo nie potrafię wybrać, jest tyle świetnych tytułów :) Ciekawa jestem co wybierzesz...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę wybierała na bieżąco co mi naprawdę zapadnie w ceru ale też i odrobinkę cofne się w czasie do przeczytanych już książek jakiś czas temu.

   Usuń
 5. Jestem bardzo ciekawa, jakie tytuły będzie ten dział zawierał (-:

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za treściwe odwiedziny :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...