piątek, czerwca 01, 2018

"100 książek na 100-lecie" w Bookieciarni


DZISIAJ 
ruszamy z nowym wydarzeniem:
"100 książek na 100-lecie"

Święto odzyskania niepodległości przez Polskę było i jest dla mnie najważniejszym naszym świętem narodowym . Przyznaję, ze święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja też jest ważne, ale mimo wszystko dla mnie na pierwszym miejscu jest to pierwsze właśnie. 
Obawiam się ze ten mój światopogląd to pewnego rodzaju sprawka mojego Dziadka :-)


W tym roku obchodzimy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę  i z tej okazji w naszym Kraju odbywają się róże ciekawe wydarzenia upamiętniające pojawienie się Polski na mapach świata.
Po szczegóły odsyłam was do: www.niepodlegla.gov.pl 

www.niepodlegla.gov.pl

W związku z powyższym Bookieciarnia również postanowiła przyłączyć się do świętowania i tak powstało nasze wydarzenie "100 książek na 100-lecie".

ZASADY:
 Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, Bookieciarnia ma zamiar przeczytać 100 książek tylko POLSKICH autorów do końca tego roku. Wybór lektury jest dowolny, a jedynym warunkiem jest tylko to, że autorka lub autor musi być Polką/Polakiem ze względu na nasze narodowe święto. 
WYNIKI:
O swoich osiągnięciach oraz liczeniu poszczególnych przeczytanych książek będziemy donosić regularnie na Fanpage’u Bookiecierni oraz tutaj na blogu.

Z ogromną przyjemnością też donoszę, że właśnie nasze wyzwanie zostało oficjalnie WPISANE w kalendarz wydarzeń na www.niepodlegla.gov.pl , zapraszam i podaję link:


Inicjatywa Bookieciarnia idealnie wpisuje się w obchody 100-lecia Naszego Narodowego Święta odzyskanie przez Polskę Niepodległości
"100 książek na 100-lecie" - trzymajcie kciuki   


W związku z powyższym ogłaszam oficjalny START wydarzenia
1. "Dom na Zanzibarze" Dorota Katende - Zaczytana Joana

Systematycznie będę donosić jaki jest aktualny stan licznika i zapraszam do zabawy.

Pozdrawiam serdecznie
Zaczytana Joana8 komentarzy:

Dziękuję za treściwe odwiedziny :-)

Copyright © 2016 Epilog - zaczytana Joana , Blogger