24 marca 2015

"Malownicze. Wymarzony czas" Magdalena Kordel

 
 
Tytuł: "Malownicze. Wymarzony czas"
Autor: Magdalena Kordel
Wydawnictwo: Znak
Data wydania: Czerwiec 2014
Liczba stron: 352
 
 
 
 
 
Tak bardzo wciągnęła mnie powieść Pani Magdaleny Kordel pt.: „Malownicze. Wymarzony dom”, że natychmiast sięgnęłam po jej kontynuację „Malownicze. Wymarzony czas”. Nie tylko nie zawiodłam się ale otrzymałam kolejną dawkę pozytywnej energii.
„Malownicze. Wymarzony czas” to dalsze losy Magdy w jej wymarzonym domu, gdzie nadal konsekwentnie dąży do stworzenia ciepłego i pełnego miłości miejsca dla Ani i Marcysi. Podobnie jak i w pierwszej części tak i teraz droga Magdy do celu wyłożona jest niestety kłodami ale ona uparci brnie do przodu. Ponad to niespodziewana wizyta Kacpra oraz pojawienie się Ksawerego nadają powieści niespodziewanie sensacyjny ton. Natomiast niezdecydowanie Michała czy tez samej Magdy w kwestii ich wspólnych uczuć do siebie i otoczenia nadaje tej powieści nutkę romansu. Do tego wszystkiego żywiołowa i energiczna społeczność Malowniczego oraz humorystyczne przygody Kraksy i Pana Miecia, no i proszę bestseller gotowy.
Polecam tę książkę szczerze i bez żadnego ale, no może jedno ale tak jak przy pierwszej części, tak i teraz stanowczo odradzam tę pozycję malkontentom – zbyt dużo pozytywnej energii, które niestety i niezawodnie mogła by delikatnie ich uszkodzić. Po za tym opowieść o miejscowości Malownicze i jej mieszkańcach proponuję każdemu. Jest tu wszystko to co ja lubię, czyli ogromne pokłady pozytywnej energii i miłości oraz przyjaźń i niesamowita wspólnota sąsiedzka. Ponad to walka o dobro i miłość do dziecka i ukochanego orz całość skropiona nutką sensacji i dobrego humoru co nie pozwala oderwać oczu od książki.
Polecam i gwarantuję dobrą zabawę, relaks oraz to moje również ulubione , tak zwane drugie dno które skłania do przemyśleń.
 
Książka bierze udział w wyzwaniu czytelniczym „Pod hasłem”
MOJA OCENA 9/10

2 komentarze:

 1. Właśnie czytam.
  Jak skończę i napiszę własną opinię to wrócę tu i przeczytam co Ty napisałaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, zapraszam Cię bardzo serdecznie i do lektury książki jak i mojego bloga :-) Przyznaje ze lubię u Ciebie bywać :-)
   pozdrawiam serdecznie

   Usuń

Dziękuję za treściwe odwiedziny :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...